HAKKIMIZDA

İşletme Kulübü, 1999 yılında bir grup girişimci Yıldızlı tarafından kurulan ve çalışmalarında ilk günkü azmi korumaya özen gösteren bir öğrenci kulübüdür. Yıldız Teknik Üniversitesi’nin en büyük ve iş kariyer kulübü olmanın yanı sıra, her yıl artan prestijiyle Türkiye’nin en önemli öğrenci kulüplerinin arasındadır. Öğrencilerin üniversitedeki gelişimlerine katkı sağlama amacıyla iş, kariyer ve birçok sosyal alanda gerçekleştirdiği çalışmalarla adından sıkça söz ettirmektedir. Üniversiteli olma bilincini taşıyan öğrencileri bünyesinde barındıran ve her yıl ailesini genişletmeyi kendine ilke edinen İşletme Kulübü, sosyal çalışmalarının yanı sıra birbirinden nitelikli kariyer organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Kalite

Etkinliklerimizde, planlarımızda ve girişeceğimiz işlerin tümünde kalite hep ön plandadır. “İşletme Kulübü’nde kalitesiz hiçbir şey yapılamaz.” ilkesini taşımaktayız.

Yaratıcılık

Yıldız İşletme Kulübü, geleneksel etkinliklerinin yanı sıra bu etkinliklere kattığı yeniliklerle, yaratıcı fikirlerle de ön plana çıkmaktadır. Bu geleneksel etkinliklerin yanında yine yaratıcı fikirler sonucu ortaya çıkan farklı ve ses getiren girişimlerle de İşletme Kulübü karşınıza çıkmaktadır.

Süreklilik

Etkinliklerimizin, çalışmalarımızın, ilişkilerimizin; kısacası kulübümüzün sürekliliği her şeyden önce gelmektedir.

Misyonumuz

Kulübümüz; ilkeli ve azimli çalışma arzusuyla, ileriye sağlıklı bakabilen, üniversiteli olma bilincini taşıyan öğrencileri bünyesinde barındıran ve birbirinden nitelikli kariyer organizasyonlarına ev sahipliği yapan bir kulüptür. Aktivitelerimizde, planlarımızda ve girişeceğimiz işlerin tümünde kalite hep ön planda tutularak, alınan tüm kararlar, en ince ayrıntısına kadar düşünülüp yoğun beyin fırtınaları sürecinden geçtikten sonra hayata geçirilmektedir. Misyonumuz, iş ve kariyer kulübü olmanın verdiği sorumlulukla; iş, basın, yayın, medya, kültür, sanat, ekonomi ve güncel hayattaki, kısacası kariyer alanındaki birikimlerini en iyi şekilde takipçilerine aktarmaktadır.

Vizyonumuz

Bünyesinde bulundurduğu geniş bir kitleyle başarıyı hedefleyen, özgünlük ve süreklilik ilkelerini benimseyen, her zaman geçmişinden aldığı deneyimlerle ileriye kararlılıkla bakabilen Yıldız Teknik Üniversitesinde 19 yıldır başarılı organizasyonlara imza atan ve atmaya devam edecek olan; yaratıcılığın ufkunda, kararlılığını sürdürerek, “En Prestijli Öğrenci Kulübü” unvanına yakışan bir şekilde yaptığı ve yapacağı aktivitelerle prestijini arttırmaktır.

20.Dönem Yönetim Kurulu

Benimsediği değerli ilkeler ışığında bu sene 20. Dönem olarak faaliyet gösteren kulübümüz, mevcut projelerin ve aktivitelerin daha başarılı hala getirilmesi için yoğun çalışmalar yürütmeye devam etmektedir. Geçmiş dönemde bu ailenin bir parçası olan herkese duyulan saygının yanı sıra kulüp adına alınacak olan her kararda 20. yılın heyecanını hissetmek mümkündür. Yaratıcılığı ve kaliteyi esas alan etkinliklerimizin, çalışmalarımızın, ilişkilerimizin kısacası kulübümüzün sürekliliği her şeyden önce gelmektedir. Ailemizde yer alan ve kulübü benimseyen isimler değişmiş ve değişecek olsa da Yıldız İşletme Kulübü, kaliteli çizgisi ve çalışmalarıyla 20. yılında da Yıldız Teknik Üniversitesi’nin gururu olmaya devam edecektir

top