Tanıtım & Sponsorluk Departmanı

Departman, yapılan organizasyonların amacına ulaşabilmesi ve hedef kitleye en doğru şekilde duyurulması adına sene boyunca planlamalar ve çalışmalar yürütmektedir. Departmanda sene içerisinde firmalarla işbirlikleri yapılmakta, kulübün gelir ve giderleri kontrol edilmekte, reklam ve pazarlama taktikleri geliştirilmekte ve sosyal medyanın doğru kullanımı ile hedef kitleye ulaşım sağlanmaktadır. Kalite, süreklilik, prestij kavramlarını daima zinde tutmayı ilke edinmiş olan Tanıtım ve Sponsorluk Departmanı, kendi bünyesinde ikiye ayrılmaktadır.

Tanıtım: Departmanımız kurulduğu ilk andan itibaren tanıtıma verdiği değer sayesinde yapılan etkinlikleri hep daha ileriye taşımanın yolu olan stant dönemlerini, sosyal medya paylaşımlarını, okul içi farklı tanıtım yöntemlerini, firmalarla sağlanan iletişimleri önemsemekte ve bunlara yönelik çalışmaları kulübümüze yakışır şekilde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda kulübümüzü en kapsamlı şekilde tanıtmak adına her yıl hazırladığı ve öğrencilerin kullanabileceği ürünleri imal etmektedir. Sene içerisinde yapılan stant çalışmalarında üye alımlarına aralıksız şekilde devam eden departmanımız, etkinliklerimizi en iyi şekilde duyurmayı da görev edinmiştir.

Sponsorluk: Departmanımızın bu bölümünde esas amacı, firmalarla kurduğumuz iletişimleri senelik sponsorluklara, maddi meblağlara, ürün dağıtımına ve teknik desteğe çevirmektir. Sağladığımız iş birliklerinin kalıcılığını önemseyen departmanımız, yoğun ve sistemli şekilde çalışmakta olup planlamalarını titizlikte yürütmektedir. Etkinliklerin verimli bir şekilde gerçekleşebilmesi adına fuaye alanı, davet edilen sponsor firmalarla zenginleştirilir ve katılımcılarımıza kaliteli bir etkinlik deneyimi yaşatılır.

eda özkan
Tanıtım & Sponsorluk Koordinatörü
maşat atdayev
Tanıtım & Sponsorluk Koordinatörü

Geleceğin pazarlamacısı sen ol!

top